Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie płacą mandatów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    A do mnie komornik zawitał po pół roku od wystawienia mandatu na 500zł (chłopcy chciali się wykazać przed telewizją i dali mi max'a za speding 500 + 10pkt),

    prawnie odsetek od kar nie ma, jedynie koszty komornicze lub bankowe,
    u mnie komornik wziął ok.60zł, tak więc teraz jak mam mandat nie urgulowany na miejscu to płace po 2-4miesiącach i jest spokój, żadnych dodatkowych kosztów wówczas się nie ponosi (no poza tymi na poczcie).

    PS.A jestem ciekawy... ile mniej więcej wyłożyliście na "sponsoring" policji w ciągu całej swojej kariery za kierownicą (liczą się obie formy sponsoringu ) ?
    kiedyś z kumplami liczyliśmy i póki co niestety jestem najlepszy ops:
    tzn.w ciągu 7lat wyszło ok.2800zł :cry:

    Komentarz


    • #27
      ja przez cale swoje zycie zaplacilem 0zł mandatu
      i 0,oo punktow karnych (a prawko mam okolo 15lat i rocznie jezdze ok.45 ooo km

      CB ruuuulez
      SZŁEM BOKIEM BO NIE SZŁO INACZEJ IŚC
      Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców

      Komentarz


      • #28
        haha to gratuluję umiejętności unikania chłopców w niebieskich kubraczkach :wink:

        a tu mały link do stacjonarów, może się komuś przyda... :P
        POLSKA Mapa FOTORADARÓW dla każdego!

        PS.Dokładniejszy niż te shity dołączne do Auto świata i innych gazet (nie umieszczali tam wielu faktycznie istniejących radarów).

        Komentarz


        • #29
          Ja mam z kwietnia 2005 200 zł już po wezwaniu, w listopadzie... Olałem.

          Potem w listopadzie mam 100 zł i w kwietniu też 100.

          Teraz kupiłem CB i zamierzam mieć ich szeroko...


          W łapę dałem 40 zł do tej pory... Za jazdę pod "prąd"... :lol:


          Te dwa ostatnie zamierzam zapłacić na dniach, a tamtem zobaczę jak się sprawa rozwinie... :twisted:
          www.soft-car.pl
          www.chiptuning-gdansk.pl


          - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
          - Wyłączanie DPF
          - Hamownia Obciążeniowa

          Komentarz


          • #30
            Mnie przez 6 lat (przejechane jakies ~200kkm) wyszlo 700zl i tylko 4pkt :wink:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez wasyl
              ja tez nie płace.. zawsze ściągają z PIT-a lub przedawnia się...
              najlepszy sposób popieram..
              były:
              L&K Combi 1.9 Ahf 2001r - ehhhhh
              Passat Combi highline 1.8T Awt 2001r
              jest:
              Golf highline 3d 1.9 Asz 2001r

              Komentarz


              • #32
                CB jest dobre, ale musi byc wlaczone non-stop i w sluchaniu radia czasami przeszkadza...chyba jedyna wada

                Zamieszczone przez Dynia...
                i póki co niestety jestem najlepszy
                nawet z ta buzka, nie jest to powod do dumy, co najwyzej maly :diabelski_usmiech z kogos

                a co do mandatow przed kamera, to zawsze musza dac maxa... to chyba logiczne, a nie jakies wykazywanie sie...

                Komentarz


                • #33
                  haha prawda
                  ale staram się porawić :P

                  co do kamery to też fakt, ale miałem nadzieję, że nie da max'a, gadałem z nim chyba 30 min. i był bardzo miły, zwłaszcza jak na drogowca, a tu nic nie wyszło, chyba rzeczywiście oko kamery regionalnej i komendanta wywarły większą presję niż moje gadanie :lol:

                  Komentarz


                  • #34
                    - a ja tam i tak nie płacę .... bo jestem po drugiej stronie barykady 8)
                    Spoko loko lusi sponton

                    Komentarz


                    • #35
                      lukas_78, Nie chwal sie bo zaraz bedzie lincz :twisted:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #36
                        lukas_78, pracujesz w policji i dlatego nie płacisz mandatów?
                        Leon FR 2.0TDI 170KM

                        Komentarz


                        • #37
                          Odpowiem skromnie za kolega, tak pracuje, a z nie placeniem to wiem z innego zrodla roznie bywa, czasem sie da, a czasem wrecz przeciwnie :idea:
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #38
                            a ja też nie płacę, niech ściągną sobie z podatku komornika jeszcze na oczy nie widziałem :wink: . Raz zdarzyło się, że zapłaciłem w terminie a , że burdel mieli to przysłali mi tytuł wykonawczy z US i z pensji chcieli zdjąć, to ja im faksem wysłałem , że opłacone tydzień po terminie ale jest. Nawet nie przeprosili za pomyłke :diabelski_usmiech

                            Komentarz


                            • #39
                              BioBogon Nie płacę mandatów bo jeżdzę zgodnie z przepisami :szeroki_usmiech
                              Spoko loko lusi sponton

                              Komentarz


                              • #40
                                Zamieszczone przez lukas_78
                                BioBogon Nie płacę mandatów bo jeżdzę zgodnie z przepisami :szeroki_usmiech
                                Brawo! I to się nazywa godna naśladowania postawa polskiej policji!

                                BTW ja mam jakieś szczęście do niedostawania mandatów. W życiu zapłaciłem tylko raz 50zł i to za parkowanie w złym miejscu. Jak mnie policja zatrzyma to, albo nie nadąrzają z pomiarem, albo nie ma ją się czego czepić
                                Leon FR 2.0TDI 170KM

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez BioBogon
                                  Zamieszczone przez lukas_78
                                  BioBogon Nie płacę mandatów bo jeżdzę zgodnie z przepisami :szeroki_usmiech
                                  Brawo! I to się nazywa godna naśladowania postawa polskiej policji!
                                  racja !

                                  zatanawia mnie tylko dlaczego drogówka w 80% przypadków, gdy widzę ją w akcji stanie nie na drodze szybkiego ruchu, tylko w jakiejś małej bocznej uliczce, gdzie jest ograniczenie do 30km/h, tudzież tymczasowy np.ustawiony na 2dni zakaz skrętu, bo są jakieś roboty drogowe i w tych miejscach czają się jak komary na nocnym polowaniu

                                  Bez urazy oczywiście, bo bardzo szanuję naszą Policję (pewnie jako jeden z nielicznych w moim wieku niestety),
                                  wiem, że mają kiepsko płatną i ciężką pracę i ciągle tylko dostają po tyłku od mediów,
                                  a to że niewspółmierne środki, a to że nie było reakcji,
                                  bzdury, również przez to Policja nie ma pewnie zbytniej motywacji, a dochodzi jeszcze jeden silny argument, gdy np. złapią jednego gówniarza z drugim za np.kradzież czy pobicie to gówniarz na drugi dzień jest wolny, w najlepszym wypadku dostanie zawiasy.
                                  I jak tu w takich warunkach pracować?
                                  Dla większości społ. Policja jest dobra jak jej potrzebują, a tak rąbią tyłek za plecami.
                                  A ja powiem, że powinno być tak jak w Stanach albo w Anglii, tam nikt nie pyta, podskakujesz to dostajesz pałą w łeb i przynajmniej jest spokój, a nie cackanie się z penerami, wiem z autopsji jak to wygląda, bezpiecznie można się czuć u siebie na osiedlu, gdy się zna mniejscowych penerów, albo w mieście jak idzie się w grupie takich kumpli właśnie, w innych przypadkach to tylko czekać na jakąś akcję.
                                  A niech tylko jakiś Policjant uderzy gówniarza na meczu albo a ulicy za burdy to zaraz larum w mediach na brutalność Policji, wtedy życzę tym układającym nasze wiad., żeby oni znaleźli się kiedyś w potrzebie, sądzę, że wówczas nie przeszkadzało by im gdyby Policjant użył pałki...

                                  Ale co do drogówki to kilka zastrzeżeń właśnie mam, uważam, że często czekają złośliwie w takich miejscach gdzie pewnie 90% kierowców popełnia jakieś drobne wykroczenie,
                                  a powinni stać np.na trasach gdzie przecież najwięcej jest śmiertelnych wypadków !
                                  i tam łapać pijusów, ROWERZYSTÓW (to też zakała na trasach, nieoświetleni i pijani w nocy), i tych którzy sypią 200, wyprzedzają na dzika, ostatnio widziałem TIR'a który wyprzedzał przede mną na A2 drugiego TIR'a przez 2wysepki z pasami dla pieszych i pod górę ! ! !
                                  wiem, że pewnie cb radio zadziałało, że pusto przed nim, ale od razu dałem po hamulcach czekając czy ktoś mu nie wyjedzie z górki...
                                  żenada.

                                  sry za "mały" OT :P

                                  Ale poza tym PEŁEN SZACUNEK I WDZIĘCZNOŚĆ ZA WASZĄ CIĘŻKĄ I CZĘSTO NIEDOCENIANĄ PRACĘ PANOWIE :!:

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X